Prosto delovno mesto

Objavljeno pred 15 dnevi
Premium recruitment

KONSTRUKTER V STROJEGRADNJI m/ž

Naš naročnik je proizvodno podjetje, ki se ukvarja z veliko serijsko kosovno obdelavo neželeznih zlitin s pomočjo CNC tehnologije struženja in rezkanja. Iščemo konstrukterja z izkušnjami pri delu na projektih, aktivnim znanjem konstruiranja s programsko opremo PTC CREO (Pro Engineer) in vodenjem manjšega tima. Večina dela poteka na projektih v strojegradnji, nekaj pa tudi v orodjarni.

  • Višja šola (I. stopnja), visoka šola, bolonjski diplomant (VI.)

Kontaktni podatki

  • Gorenjska, Škofja Loka
  • Jelka Špende
  • zaposlitev@naton.si
  • 051 374 091
  • Oglas od 19.07.2021 do 23.08.2021

Opis delovnih nalog:

Odgovorni boste za projektna dela na področju:

  • konstruiranja namenskih strojev po željah naročnika,
  • konstruiranja robotiziranih celic,
  • konstruiranja vpenjalnih naprav za rezkalne in stružne centre,

Vaše delovne naloge bodo tudi:

  • iskanje rešitev za izvedbo obdelave kovin,
  • ustvarjanje tehnične dokumentacije – delavniške risbe,
  • ustvarjanje tehnične dokumentacije – navodila za uporabo,
  • nadzor nad projekti in poročanje o stanju posameznega projekta,
  • izdelava mesečnih delovnih poročil,
  • odprava tehnoloških problemov in tehničnih napak,
  • sodelovanje pri projektih drugih inženirjev (notranji nadzor, delitev znanja in izkušenj),
  • komunikacija in sodelovanje z zunanjimi izvajalci,
  • pregled in vodenje konstrukcijskega dela projektov.

Pričakujemo:

  • Vsaj VI/1. stopnjo izobrazbe strojne smeri,
  • 3-letne delovnih izkušenj s področja konstruiranja namenskih strojev, robotskih celic ali vpenjalnih priprav,
  • aktivno znanje konstruiranja s programsko opremo PTC CREO (Pro Engineer),
  • delo s preglednicami – Excel,
  • vrednotenje dela in izdelavnih časov tehnološko proizvodnih postopkov,
  • odlično poznavanje dela s pločevino in poznavanje materialov - jeklo, aluminij,
  • poznavanje lastnosti različnih strojnih elementov,
  • smisel za timsko delo,
  • visoko motiviranost, samoiniciativnost in natančnost,
  • odlično poznavanje pnevmatike in hidravlike,
  • znanje angleškega jezika.

Nudimo:

  • Možnost zaposlitve za nedoločen čas,
  • delo v urejenih, prenovljenih delovnih prostorih in dobrem kolektivu,
  • redno, konkurenčno in stimulativno plačilo glede na uspešnost izvedenih projektov,
  • priložnost za rast, napredovanje ter pridobivanje novih izkušenj.
Svojo telefonsko številko ste uspešno posredovali.
Pričakujte naš klic v naslednjih 20 minutah. V kolikor ste klic oddali med vikendom, vas pokličemo v ponedeljek zjutraj.