Prosto delovno mesto

Objavljeno pred 12 dnevi

PREMOSTITVENO DELO V PROIZVODNJI m/ž

Ste (bili) zaposleni v kateri od panog, ki so zaradi trenutnega stanja najbolj prizadete (turizem, gostinstvo, storitve..) in iščete premostitveno delo? Naši naročniki so uspešna proizvodna podjetja, ki imajo ponovno veliko naročil. Zaposlitev je lahko tudi dolgoročna, predhodnih izkušenj za opravljanje dela pa ne potrebujete.

  • Krajše izobraževanje - USO (III.)

Kontaktni podatki

  • Gorenjska, okolica Ljubljane in Kranja
  • Nina Zupančič
  • zaposlitev@naton.si
  • 01/5631440
  • Oglas od 15.10.2020 do 12.11.2020

Opis delovnih nalog:

Delovne naloge, ki jih boste lahko na različnih delovnih mestih opravljali:
1. Delo za stroji v proizvodnji; nastavitev orodij, priprava polizdelkov.
2. Priprava materialov na sestavo.
3. Pakiranje.
4. Kontrola izdelkov.
5. Skladišče/komisioniranje.

Pričakujemo:

  • Delovne izkušnje z zgoraj naštetih delovnih področij so zaželjene, niso pa nujne; možna je priučitev.

Nudimo:

  • Delo v večjih in urejenih proizvodnih podjetjih,
  • možnost dolgoročne zaposlitve,
  • polni delovni čas, po potrebi delo v 2 ali 3 izmenah.
Svojo telefonsko številko ste uspešno posredovali.
Pričakujte naš klic v naslednjih 20 minutah. V kolikor ste klic oddali med vikendom, vas pokličemo v ponedeljek zjutraj.